Informacja o zmianie terminu realizacji Konkursu i 2. Wystawy Zbiorowej Gdynia Fotogeniczna 2020

Informacja o zmianie terminu realizacji Konkursu i 2. Wystawy Zbiorowej Gdynia Fotogeniczna 2020. 

Witamy wszystkich zainteresowanych tegorocznym Konkursem do Wystawy Zbiorowej Fotografii Ulicznej Gdynia Fotogeniczna 2020. 

Mimo szeroko zakrojonej akcji i starań w zorganizowaniu drugiej edycji zbiorowej wystawy, oraz znalezieniu kilku kluczowych partnerów, patronów oraz sponsorów, wspólnie zdecydowaliśmy o przełożeniu całego wydarzenia wstępnie na styczeń 2021 roku. 

Szalejąca burza covidowa pomimo chęci partycypowania sponsorów oraz przychylnych temu działaniu partnerów, z powodu ciągłych i powracających niepewności najbliższych tygodni a nawet miesięcy, nie pozwala na sensowne i satysfakcjonujące działania przy realizacji planowanego na koniec listopada 2020 roku konkursu i wystawy.  

Wystawy, którą wszyscy mamy ochotę odwiedzić wspólnie w sposób fizyczny i bez zbędnych ograniczeń, wymieniając wrażenia, emocje i decydujące momenty przekazywane przez Wasze fotografie. 

Kolekcjonujcie kadry, które z pewnością niebawem będą mogły opowiedzieć historie gdyńskich ulic na oficjalnym otwarciu ekspozycji. 

O terminach i działaniach w tym kierunku będziemy informować na bieżąco.  

Krzysztof Winciorek
Gdynia Fotogeniczna